Archiwum kategorii Aktualności

Otwarte Towarzyskie Nocne Zawody Wędkarskie. 19 – 20 lipca 2019 rok.

DSC_0523

W dniach 19-20 lipca 2019 roku odbyły się otwarte drużynowe  zawody wędkarskie metodą gruntową i spławikową.  W zawodach wystartowało 10 trzy osobowych drużyn.

Zawody rozegrane zostały zgodnie z Regulaminem APR na żywej rybie.

Dla zwycięskich drużyn ufundowane zostały puchary oraz nagrody rzeczowe.

Puchar oraz nagroda ufundowana była również za największą rybę zawodów.

 

I miejsce drużyna

– Kamil Abramczyk

– Marcin Kobus

– Daniel Dębek

18850g

II miejsce drużyna

– Kamil Zyśk

– Robert Pawelczyk

– Waldemar Nurkowski

15600g

III miejsce drużyna

– Józef Dmowski

– Piotr Choromański

– Marek Choromański

15020g

Największą rybę zawodów złowił kolega Zbigniew Dziekoński – leszcz 2410g.

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i zapraszamy na kolejne zawody.

Feederowe Mistrzostwa Koła „KIEŁBIK”

DSC_0643

W dniach 5-6  lipca 2019 r.  na zalewie Wykrot odbyły się  Feederowe Mistrzostwa Koła w Wędkarstwie Gruntowym (feeder).

 Zawody rozegrano według Regulaminu Zasad Organizacji Sportu – Wędkarstwo gruntowe oraz RAPR. Zawody rozegrano na żywej rybie.

 Na odprawie przed zawodami zostały omówione wszystkie zasady, które narzuca regulamin sportowy w przypadku tego typu zawodów.

Mistrzem koła w Wędkarstwie gruntowym na 2019 r. został kolega

Tomasz Kuitkowski – 8490g.

I wicemistrz – Michał Walczyna – 6920g.

II wicemistrz – Zbigniew Dizekoński – 6780g.

Największą rybę zawodów złowił kolega Janusz Fąk – leszcz 2600g.

Zwycięzcy zawodów zostali nagrodzeni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Zapraszamy na kolejne zawody.

12 maj 2019 r. Spławikowe Mistrzostwa oraz zawody Weteranów – kanał Szymoński. .

DSCF7033

W dniu 12 maja 2019 roku zostały rozegrane Mistrzostwa Koła w Wędkarstwie  Spławikowym oraz zawody Weteranów. Zawody rozegrane zostały na kanale Szymońskim,  wzięło w nich udział 33 zawodników. Zawody zostały rozegrane w jednej pięciogodzinnej turze na żywej rybie.

Mistrzem Koła został kolega Łukasz Jarka z wynikiem 10180 pkt.

I wicemistrz – Robert Kardaś – 4760 pkt.

II wicemistrz – Zbigniew Dziekoński – 4330 pkt.

W kategorii Weterani:

I miejsce – Edward Dąbrowski – 1790 pkt.

II miejsce – Jan Dąbrowski – 1490 pkt.

III miejsce – Waldemar Przywojski  – 590 pkt.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody.

1 2 3 23